O nas

 
 
 

Firma Carbomet Sp. z o.o. powstała w 1997 roku.

Swoją działalność prowadzimy w pobliżu kopalni węgla kamiennego Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.

Podstawową działalność firmy stanowi przygotowanie i produkcja wyrobów z drutu.

W listopadzie 2005 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z drutu.


Polityka jakości

Jakość wyrobów oraz terminowość ich dostarczania to podstawowe czynniki decydujące o trwałym powodzeniu naszej firmy. Nasi odbiorcy muszą być przekonani, że zamówione przez nich wyroby, są zgodne z ich oczekiwaniami. Troska o jakość produktów jest w naszej firmie priorytetem. W listopadzie 2005 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z drutu.


Diamenty Forbesa

Redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią BISNODE przyznała naszej firmie statułetkę „Diamentów Forbesa 2013”. Jest to wyróżnienie dla przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. Została ona obliczona na podstawie, tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową.RODO


Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach świadczonych usług jest „CARBOMET” Sp. z o.o. z siedzibą w Bogdance, ul. Górnicza 45, 21-013 Puchaczów.


Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Bogdanka, ul. Górnicz45, 21-013 Puchaczów lub email: rodo@carbomet.pl.
 

Carbomet Sp. z o.o.

Bogdanka

ul Górnicza 45

21-013 Puchaczów

woj. lubelskie

Polska


tel./fax: +48 81 462 59 93

e-mail:  biuro@carbomet.plCarbomet Sp. z o.o.